ALTINEL MATBAACILIK AMBALAJ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
783 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: yasin erdem
  • ADRES: ALTINEL OFSET MATBAACILIK atatürk caddesi beyoğlu psj. no. 16 malatya
  • TELEFON: 0 (422) 324 5580
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1973 yılından beri siz dostlarımızla birlikte matbaa sektöründe hizmet vermeye devam eden, tecrübesini ve kalitesini geliştirmeyi sürdüren Şirketimiz hizmetini 16 yıldır sürdürmektedir.

Her türlü ekonomik şartta büyümesini sürdüren ve giderek daha verimli çalışma şartlarını geliştiren matbaamız, 56 yıllık tecrübesini daha büyük başarılara imza atmak üzere siz değerli müşterilerimizİn beklentilerini her şeyin üzerinde görerek matbaa alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Çözüm üretme ve çözümü yönetebilme yeteneği, Zamanında iş teslimi, Hızlı üretim, Gerçek kalite standartları, Çalışkan, Başarılı, Güleryüz, İyi niyetli uzman ekibi ile kendi deneyimlerini müşterisinin isteği doğrultusunda kullanarak en iyi şekilde sizlere hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Dürüstlüğe ve Kaliteye adanmış gücüyle, tecrübesiyle, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üretebilen ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz

Sektörümüzde, teknolojiyi ve Kaliteli güçlü kadromuzu, entegre ettiğimiz yenilikçi iş imkanları ile, tüm müşterilerimize mükemmel hizmette sürdürebilir fayda ve katkıyı sağlamak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.