GOLD Webaski Profesyonel Webtasarım Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,379 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Nesim ÇELİK
  • ADRES: Webaski
  • TELEFON: 0 (546) 646 8987
  • FAX: 0 (546) 646 8987
  • GSM: 0 (546) 646 8987
  • WEB SİTESİ: http://www.webaski.com
  • E-POSTA: info@webaski.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Webaski

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

webaski 2009 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim sitesidir.

Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.

Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşır. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek veriyoruz.

CRM, Pazarlama ve Satış Yönetimi, Cari ve Finans Yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Proje ve Görev Yönetimi, Döküman ve Evrak Arşiv Yönetimi gibi şirketlerin yönetimihtiyaçlarını çözümleyecek web tabanlı bir yazılım geliştirme çabasını sürdürmüştür.

webaski dijital iletişim çözümleri olarak, web tasarım, konsept geliştirme, e-katalog, seo danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, web sayfası tasarımı, toplu mail gönderim programı, digital katalog, google reklam paketi, kurumsal website, google reklam verme, e-ticaret sitesi, kurumsal seo, sosyal medya danışmanlığı, Google adwords, google reklamları ve daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

15’ye yakın farklı sektörde 150’den fazla projeye imza atan webaski, 2015 yılında yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir…

Web tasarım firması olarak Türkiyenin dört bir yanına hizmet vermekteyiz…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.